29 березня в Україні пройшли місцеві вибори, які, за заявою експертів, стали самими скандальними за всю історію України, передає Корупція.Інфо

Було зафіксована величезна кількість фактів підкупу виборців та порушення українських законів. Порошенко заявив, що ті, хто підкуповує виборців повинен опинитися у в'язниці. Про це повідомляється на офіційному сайті Президента України.

Популярне:"Прийде новий президент – реформатор, який буде…": Пророцтво Афонських старців про Україну. Дещо вже збулося!

"Я дуже стурбований кількістю фактів підкупу виборців з боку окремих політичних сил. Для мене як президента і гаранта прав і свобод громадян, в тому числі і виборчих прав, – це абсолютно неприйнятно", – сказав Порошенко на засіданні Ради національної безпеки і оборони.

Глава держави звернувся до представників поліції з вимогою зібрати всі факти про порушення законодавства, відкрити і довести до закінчення кримінальні справи і притягнути до відповідальності тих, хто відповідальний за підкуп виборців. Причому Порошенко додав, що звинувачуватися будуть не тільки виконавці, а й замовники.

"Кожен, хто скоїв цей злочин проти демократії, повинен опинитися у в'язниці". "Не тільки виконавців, а й тих, хто організовував схеми", – додав він.

Карати будуть і самих виборців, які вирішили продати свої голоси.