119735

Прокуратура Сумської області оголосила про підозру в шахрайстві, розтраті і службовому підробленні колишньому народному депутату України і екс-главі Сумської облгосадинистрации. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передає Корупція.Інфо.

"Встановлено, що в липні 2014 року підозрюваний, обіймаючи посаду голови Сумської обласної державної адміністрації та будучи народним депутатом України, отримав заробітну плату за період, коли фактично перебував за межами України з приватною метою, підробивши офіційні документи про нібито службовому відрядженні в м. Київ", – повідомили в прокуратурі.

Крім того, зазначений нардеп в листопаді 2014 року шляхом обману переконав чоловіка своєї колишньої підлеглої, яка 24 жовтня 2014 р. була затримана правоохоронцями за підозрою в отриманні хабара, перерахувати на банківські рахунки своїх знайомих понад 1 млн 200 тис. грн для внесення застави. Чоловік, зайнявши зазначену суму, виконав вказівку депутата, який розпорядився коштами на свій розсуд, не сплативши жодної гривні застави.

У даний час вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу. Колишньому народному депутату України, який в даний час працює проректором одного з київських вишів і є державним службовцем першого рангу, загрожує до 12 років позбавлення волі.

Зазначимо, що в період з березня по вересень 2014 року посаду голови Сумської ОДА обіймав Володимир Шульга, у Верховну Раду 7-го скликання він обирався від партії "Батьківщина". Зараз на сайті Національного авіаційного університету України зазначено, що Шульга є проректором з корпоративного управління.

206735