Пророцтва для України на 2017 рік озвучені Мінекономрозвитку України пророкують в наступному році, що ВВП виросте на 2,9%, ціни на 9%, а середня зарплата становитиме трохи більше 6 тисяч гривень. Однак експерти стверджують, що очікування занадто завищені

Міністерство вважає, що в наступному році ВВП зросте на 2,9%, а в цьому році виріс всього на 1%. Також було складено негативний (ВВП + 1,9%) і позитивний прогноз (ВВП + 4%) на наступний рік. Однак через два роки темп економічного зростання прискориться і ВВП виросте на 3,6%.

За словами експерта в економіці Олега Устенко, для того, щоб витягнути Україну з того економічного дна, в якому вона знаходиться, ВВП повинен зростати на рівні зі світовою економікою, а то і швидше. А на сьогодні наша країна відстає на 0,5%, а в майбутньому відставання стане ще більше.

Прогнозується зростання цін. Вважається, що індекс інфляції в наступному році складе 10,9%. Однак в проекті меморандуму бюджету зростання ціни не перевищує 8,1%.

Згідно з українським законодавством, якщо зростає індекс інфляції, то відповідно має зрости і зарплата. Тобто, якщо згідно з прогнозом ціни зростуть майже на 11%, то і пенсії і зарплати повинні збільшити на ту ж суму.
На сьогодні в нашій країні середня зарплата трохи більше 4 тисяч гривень. За прогнозами в гіршому випадку зарплата виросте до 5415 гривень, в кращому – до 6140.

Мінімальна зарплата також має зрости. Якщо в наступному році інфляція виросте на 8,1%, то соцстандарти повинні вирости на 10,1%. Відповідно, мінімальна пенсія має становити 1400 гривень, зарплата – 1700 гривень.

Однак якщо подивитися статистику, починаючи з 2014 року, то можна побачити, що не завжди бажане стає явним.

Раніше Надія Борова, відомий астролог склала прогноз майбутнього України, зазначивши, що КУ потерпить деяких змін, які заморозять конфлікт на Донбасі. Однак за її твердженням, закінчаться бойові дії, але не війна.