У четвер, 18 березня, президент Литви Ґітанас Наусєда вперше прибув в Україну з офіційним візитом. У Маріїнському палаці його з дружиною зустрів Володимир Зеленський з Оленою Зеленською. Для церемонії перша леді обрала елегантний образ винного кольору.

Глава Литви Ґітанас Наусєда разом з дружиною Діаною Науседіене прибув в Україну для зміцнення двосторонніх відносин та участі у Всеукраїнському форумі “Україна 30”. В аеропорту “Бориспіль” політика зустріли з хлібом – сіллю, а біля Маріїнського палацу на нього чекало президентське подружжя. Для офіційної церемонії зустрічі перша леді України Олена Зеленська обрала бездоганний образ.

Дружина Володимира Зеленського вкотре вразила вишуканим стилем на офіційному заході. Для зустрічі з президентом Литви вона обрала двобортне пальто улюбленого винного кольору з широким лацканом і накладними кишенями. Верхній одяг прямого крою перша леді довершила широким коричневим поясом з золотою пряжкою, який підкреслив талію. Класичне пальто вона поєднала з чорними туфлями на невисоких підборах з гострим носком.

Після урочистої церемонії з гімнами обох країн відбулася зустріч Володимира Зеленського та Ґітанаса Наусєди у вузькому колі. У будівлі Маріїнського палацу Олена Зеленська продемонструвала елегантну сукню-футляр того ж винного кольору, вигідно показавши струнку фігуру. Під неї перша леді одягла тонкий пояс в тон.

Зеленська вклала волосся у вишукану зачіску з легкими локонами та нанесла макіяж з акцентом на очі. Вона обрала з аксесуарів лаконічний золотий ланцюжок та круглі сережки, а обличчя, відповідно до карантинних норм, приховала за чорною захисною маскою.

Нагадаємо, раніше Олена Зеленська взяла участь у Всеукраїнському форумі “Україна 30”, на якому обговорюють важливі для українського суспільства питання.

У межах теми форуму “Культура. Медіа. Туризм” перша леді відкрила панельну дискусію “Мода. Що Україна дає і що може дати світові?”

Пані Зеленська зазначила, що мода – це важливий інструмент культурної дипломатії. Вона допомагає налагоджувати культурні зв’язки між країнами. Участь у тижнях моди та організація власних показів за кордоном – це прекрасний шанс показати світу наших українських дизайнерів та їхні колекції.

Вона також зауважила, що мода та легка промисловість дає робочі місця понад 130 тисячам людей.

За словами Олени, мода виконує важливу соціальну місію: вона дає змогу жінкам розвиватися та розкривати свій талант у творчості та лідерстві, адже 75% у модній індустрії – це жінки.

“Мені не просто пощастило бути першою леді. Мені пощастило бути першою леді України. Країни, у якій так багато талановитих дизайнерів. Не просто талановитих, а суперзірок у світі моди! Завдяки талантам наших дизайнерів я можу використовувати свою роботу та статус, щоб з гордістю промотувати Україну на міжнародній арені. Тому я завжди обираю одяг українських дизайнерів для міжнародних візитів”, – написала Зеленська під світлинами в Instagram.

На цьому заході перша леді постала у діловому образі у класичних кольорах. На ній був чорний костюм, який складався із жакету і штанів-палацо, і біла сорочка. Свій аутфіт вона доповнила білим взуттям. Акуратна зачіска, ніжний макіяж і сережки-пусети завершили діловий лук Зеленської.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.