Телеграм-канал Таємниці депутата пишуть про те, що Порошенко обурився дією постанови №6154 про допуск у раду за COVID-сертифікатами. Сам Порошенко не колов собі вакцину, є антиваксом. Він зробив негативний тест і тепер просто регулярно оновлюватиме в ньому дату, щоб проходити у ВР без проблем, тому що на тест кожні 72 години йому шкода грошей.

Як відомо, вчора депутати Верховної Ради підтримали постанову, яка передбачає, що до будівель парламенту в «червоній зоні» епідемічної небезпеки можна буде потрапити лише з сертифікатом про вакцинацію від COVID-19, актуальним ПЛР-тестом чи довідкою про те, що людина перехворіла на коронавірусну інфекцію нового типу впродовж останніх пів року.

За проєкт постанови №6154 проголосували 279 народних депутатів.

До речі, Петро Порошенко під час пандемії доволі часто виступав проти вакцинації та критикував ті вакцини, які українська влада рекомендувала громадянам.

На початку березня «Слуга народу» навіть довелось опублікувати на сайті партії заяву монобільшості про те, що фракція вважає небезпечними заяви п’ятого Президента України Петра Порошенка щодо неналежної якості вакцини Covishield виробництва Індії.

До слова, Порошенко спочатку називав вакцину від ковіда «лайном», зриваючи вакцинацію, а тепер почав піаритися на потребах пацієнтів у кисні.

Раніше Порошенко та його соратники допомагали поширенню російської дезінформації про британську вакцину взимку та навесні.

Також активним другом дезінформації є ніхто інший, як Юлія Володимирівна Тимошенко.

Наприклад, на екстреній пресконференції в Києві голова партії «Батьківщина» заявила, що «Батьківщина» вимагає негайно скликати засідання РНБО та закликає зайнятися реальною справою, а не фейковими піар-шоу.

«Країна просто кричить, але її не чують у владних кабінетах. Люди не можуть додзвонитися до сімейних лікарів, швидкі допомоги перевантажені, немає безкоштовних тестів і ліків, а людям із віддалених сіл взагалі немає кому допомогти. Якщо влада негайно не зробить так, щоб люди відчули, що їм є куди звернутися, і допомога надійде негайно, ми будемо і надалі мати наростання хвилі пандемії», – застерегла лідер «Батьківщини».

А під час одного з засідань Верховної Ради леді Ю вийшла до трибуни в костюмі медсестри і налетіла на чинну владу з критикою, хоча сама не є вакцинованою.

В ефірі політичного ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера” Володимир Гройсман розповів, як пробував переконати Тимошенко все-таки зробити вакцину.

«Я переконав усю свою сім’ю вакцинуватися різними вакцинами. Я переконав усіх рідних, близьких, знайомих. Я навіть Юлію Володимирівну (Юлію Тимошенко – «Главком») переконував зараз під час паузи, що їй потрібно вакцинуватися. Чому? Тому що потрібно, щоб люди були здоровими», – заявив Гройсман.

Картковий офіс нагадав всім, хто винен у смертності українців від ковіду. Сьогодні «опозиційні» політики та вигнані з влади злодії використовують будь-яку можливість для того, щоб критикувати владу та розповідати як вона нібито зриває вакцинацію.

Хотіли б нагадати всім «консультантам» про те, що саме вони 19.03.21 ігнорували голосування за внесення змін до закону «Про лікарські засоби», редагування якого уможливило вакцинацію громадян.
Жодна з фракцій, крім СН, не підтримала внесення змін, а вже сьогодні вони розповідають як треба правильно робити.

Рекомендуємо депутатам СН ознайомитися зі списком, який голосував і під час тв-ефірів запитувати у опонентів про що вони думали, коли утримувалися чи голосували проти?