Як відомо, останні дні стали вкрай спекотними для росіян, адже вони знову почали зазнавати величесних втрат на фронті. Так за інформацією Telegram-каналу «Атеш», російські окупанти переміщують військову техніку з тимчасово окупованого Сімферополя через значні втрати на фронті.

 

«Наші агенти зафіксували переміщення БМП-3 та БТР-82АМ у Сімферополі. У зв’язку з великими втратами у Запорізькій області, а також під Авдіївкою окупанти вичавлюють всі свої можливості для поповнення втрат», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що дані вже передали Силам оборони України для подальшої утилізації техніки.

Паралельно партизани фіксують перекидання росіянами радянських самохідних артилерійських установок 2С1 «Гвоздика» у тимчасово окупованому Криму.

«Наш агент повідомляє, що до Євпаторії масово завозять САУ 2С1 «Гвоздика», які також масово і знищуються на фронті», — йдеться в повідомленні.

Партизани зазначають, що у зв’язку з серйозними втратами в Росії, окупанти змушені знову вдаватися до використання застарілої техніки, яка не пристосована для нинішніх бойових дій.

«Вони відправляють своїх солдатів на техніку, яка з великою ймовірністю може зламатися в найкритичніший момент. Але російський режим не надає великого значення людським життям, навіть життям своїх громадян», — додали в АТЕШ.

Раніше повідомлялося, що росіяни перекидають системи ППО в Сімферополь. За даними руху «Атеш», зафіксовано перекидання зенітно ракетного-комплексу «Оса» і особового складу російських військ у бік Сімферополя. ЗРК «Оса» – застарілий комплекс, який почав використовуватися ще з 70-х років минулого століття.