бурш

Два приміщення державного підприємства "Укрбурштин" обшукали працівники Рівненської обласної міліції та податкової міліції.

Про це кореспонденту УНН розповіли у ГУМВС України у Рівненській області, передає Корупція.Інфо.
За словами правоохоронців, дозвіл на обшук дав Рівненський міський суд. З офісу вилучили документи, які стосуються фінансово-господарської діяльності підприємства за 2014-2015 роки.
Працівників міліції та податкової міліції цікавили дозволи на геологорозвідку та видобуток, документи, що підтверджують скільки підприємство видобуло за останній період бурштину.
Проведення обшуків у ДП "Укрбурштин" збираються оскаржувати в суді. Адже мають багато зауважень до процедури.

"Слідчі показали дві ухвали рівненського міського суду. Вони видані старшому слідчому в особливо важливих справах Рояку С.М. Однак його під час обшуків не було. Інші правоохоронці не надали документи, які підтверджують, що він їх уповноважив на проведення слідчих дій. Також ми помітили, що після огляду виробничих приміщень поняті сіли у службовий автомобіль міліції. Тому в нас виникли сумніви про законність і порядок обшуків, які оскаржимо в суді", – зазначила юрист компанії А.Рижа.


Як повідомлялося, 10 серпня, проводився обшук у ДП "Укрбурштин". Він пов'язаний із тим, що минулого вівторка, 4 серпня, правоохоронці на Рівненщині вилучили 2,6 тонн бурштину.
Згодом директор ДП "Укрбурштин" Олег Ярошик запевнив, що каміння належить підприємству.
"Укрбурштин" минулого року отримав дозвіл на геологорозвідку та часткове видобування бурштину. Керівник податкової міліції Рівненської області Ігор Бородавко заявив, що підприємство не видобувало законно стільки каміння, і запевнив, що директору висунуть підозру у скоєнні злочину.