У лідера забороненої в Україні Компартії Петра Симоненка провели 24 обшуки. Поліграфічна продукція, а також зброя, вилучена під час обшуку, відправлені на експертизу. Про це повідомив глава Служби безпеки України Василь Грицак в інтерв'ю "112 Україна", передає Корупція.Інфо.

 

Грицак нагадав, що після обшуків, які в тому числі проходили і в Симоненка будинку, його допитали співробітники СБУ.

"В даний час ми працюємо з тими матеріалами, які зібрали під час проведення цих процесуальних дій … Слідчі призначили експертизи отриманих матеріалів, в першу чергу поліграфічної продукції, на наявність ознак злочину, передбаченого статтею 109 Кримінального кодексу України (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) ", – зазначив Грицак.

За його словами, на експертизу також спрямовані предмети, схожі на зброю: автоматичний пістолет Стєчкіна і 120 патронів.

Популярне: «Дитина від Януковича, скандали і ферма з виробництва сперми»: Куди поділася і чим займається скандальна коханка Віктора Федоровича

"Після експертизи вилучені під час обшуку предмети можуть бути долучені до матеріалів кримінального провадження, і в подальшому будуть плануватися процесуальні дії з Симоненком", – розповів глава СБУ.

Як повідомляла "Країна", 10 травня Петра Симоненка допитали в СБУ. За інформацією речника СБУ Олени Гітлянська, його допитували в рамках кримінального провадження за ч.1 ст.109.