Українські військові на Лиманському напрямі вибили російських окупантів із західних околиць Сергіївки. Вдалими діями відзначилися українські бійці 68-ї окремої єгерської бригади та суміжні підрозділи, йдеться у повідомленні DeepState у Telegram.

Водночас у повідомленні уточнюється, що російські окупанти не залишають спроб відновити втрачені позиції.

Як пояснили українські захисники з 68-ї бригади, вони зуміли просунутися вперед завдяки застосуванню дронів та злагодженій роботі підрозділів.

«Завдяки потужній роботі FPV-шників, які спалювали машини на підходах… Завдяки «скидерам», які вбивали підкріплення ворога… Завдяки злагодженій роботі АГСніков та МКшників автоматичні гранатомети, особливо других, ми вбили їх дуже багато і у них шансів не було», — йдеться у повідомленні.

Битва за Авдіївку на Донеччині не вщухає — ворог наступає з трьох напрямів.

Про це сказав керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко.

Від 10 жовтня, коли окупанти різко активізували напад на Авдіївку, російські війська зазнали дуже великих втрат, констатує експерт. Ними втрачено понад 100 одиниць важкої техніки — танки, БМП, БТР, але це може бути і понад 150 знищених одиниць.

» За кількістю живої сили російські бригади, залежно від того, наскільки вони укомплектовані, можуть становити від 4 до 6 тисяч. Переважно зараз це 4-4.5-5 тисяч осіб. І це значні втрати, якщо ми говоримо саме про такий період часу», — сказав він.

За його словами, Одна із задач і цілей оборони Авдіївки вже виконується доволі ефективно: знищення якомога більшої кількості техніки, сил і засобів ворога і, таким чином, зменшення його вогневої потужності та знесилення на цьому конкретному напрямку. У Вугледарі ситуація була дещо іншою на початку року. Вона відрізнялася. Тоді двома бригадами російської морської піхоти було втрачено техніки у понад 100 одиниць і вони не змогли захопити Вугледар.

Мусієнко наголосив, що Українські сили втримали ситуацію. Зараз так само тримають. Але ситуація тут складніша, бо ворог наступає з трьох напрямків.