Тільки що, Світлана Тихановском призначила представників по конституційній реформі і у справах молоді та студентів

Світлана Тіхановском заявила, що підтримує роботу Громадської конституційної комісії, яка займається розробкою проекту змін і доповнень до Конституції 1994 року.

Головою Комісії є Мечислав Гриб, а координує її роботу Анатолій Лебедько. Мечислав Гриб – заслужений юрист РБ, голова Верховної ради Білорусі XII скликання. Анатолій Лебедько – депутат Верховної ради Білорусі XII і XIII скликань, керівник Центру «Європейський діалог».

Представником у справах молоді та студентів стала Алана Гебремаріам – активістка «Молодіжного блоку», член основного складу Координаційної Ради.

Раніше Світлана Тихановском оголосила юриста і правозахисника Гаррі Погоняйло представником з прав людини, а економіста Алеся Алехнович – представником з економічних реформ.

Також, Світлана Тихановском призначила своїх радників:

Світлана Тихановском оголосила своїм старшим політичним радником Олександра Добровольського. Олександр – член Політради ОГП. Директор Східноєвропейської школи політичних досліджень. Депутат Верховної Ради СРСР 1989-1991 і Верховної ради Білорусі XIII скликання.

Радником з питань міжнародних відносин Світлани Тихановскої став Франак Вячорка. Франак – білоруський журналіст, викладач Коледжу Європи, аналітик Атлантичної ради, віце-президент Digital Communication Network.

Також, Білоруська опозиціонер, республіки Світлана Тихановська заявила в інтерв’ю тижневику Spiegel, що підтримує ідею про притягнення Німеччини в якості посередника до переговорів з президентом Олександром Лукашенком, має намір обговорити цю тему з канцлером Ангелою Меркель в Берліні.

“У нас мало часу (на зустрічі 6 жовтня). Але спочатку я опишу їй ситуацію з моєї точки зору і з точки зору людей в Білорусії. Потім я хотіла б обговорити з нею, що вона і Німеччина як важлива країна можуть зробити в нашому випадку. Коли Німеччина заявляє про свій намір виступити в якості посередника в переговорах між нашими владами і людьми в Білорусі, це дуже хороший знак для світу “, – сказала вона.

Меркель зустрінеться з Тихановською 6 жовтня, центральною темою обговорення буде актуальна ситуація в Білорусі, заявила раніше заступник офіційного представника Кабміну ФРН Ульріке Деммер.

Відзначимо – Акції протесту тривають досі, найбільші – у вихідні дні. Крім того, проходять заходи прихильників Лукашенка, інавгурація якого відбулася 23 вересня.