Під час авіашоу в Сполучених Штатах Америки впав літак.

Трагедія сталася в штаті Флорида. Під час шоу зазнав аварії літак, а його пілот загинув. В результаті авіакатастрофи більше ніхто не постраждав.

Шериф округу Мартін Вільям Снайдер розповів, що пілот був єдиною людиною на борту. Він також зазначив, шансів врятувати пілота не було, незважаючи на те, що пожежники і рятувальні команди оперативної прибули на місце аварії.

Федеральна адміністрація авіації заявила, що «Grumman» OV-1 «могавков» зазнав аварії на Уітем-Філд близько 13:15 за східним часом. OV-1 – двомісний двомоторний розвідувальний літак, побудований Grumman для армії США і керований під час війни у ​​В’єтнамі.

«У нас стався інцидент з одним з наших літаків. Всі місцеві і федеральні агентства знаходяться на місці і проводять розслідування, щоб ми могли забезпечити безпеку нашого авіашоу і продовжити його», – повідомили офіційні особи організаторів авіашоу.

Також раніше повідомлялося, що пасажири літака, що прямував з Борисполя в Дніпро, пережили неймовірний стрес. Причиною переляку стало те, що в одного з двигунів лайнера відмовив двигун. На момент інциденту на борту було 45 пасажирів.

На місце відправили 2-е пожежно-рятувальне відділення. О 12:49 літак здійснив вдалу посадку. На щастя ніхто з пасажирів і членів екіпажу не постраждав.

Кому належить літак, достовірно дізнатися не вдалося.