Народний депутат від фракції ОПЗЖ Ілля Кива грубо відповів журналісту на запитання про те, як політик заробляє на життя, і порадив йому займатися спортом. Своє зауваження одіозний парламентарій пояснив тим, що співробітник преси виглядає набагато старшим від заявленого віку.

Конфлікт виник під час діалогу, який журналіст почав із досить компрометувального запитання, передає Telegram-канал “Таємниці депутата”. Представник ЗМІ поставив Киві запитання, що, на його думку, означає абревіатура “ЗБС”, написана на його мікрофоні.

Політик прогнозовано дав відповідь, що містить вульгарну лексику. Журналіст його поправив і вказав, що “ЗБС” розшифровується як “Заробляти буває складно”.

“Заробляти складно буває тому, хто не хоче працювати”, – відрізав нардеп.

“А ви скажіть, де заробляєте “лаве”? Може, ми хотіли б знати, до чого прагнути та яку мету досягти”, – продовжив розмову кореспондент.

Подібний жаргон помітно зачепив Киву, і він помітив, що співрозмовникові в його солідному віці пора б уже самому знати, чим займатися і до чого прагнути.

“І взагалі, ви погано виглядаєте. Рекомендую зайнятися спортом і перейти на здоровий спосіб життя, а то довго ти так не протягнеш”, – резюмував політик і вирушив на сесію парламенту.

Нагадаємо, у четвер 18 червня Ілля Кива вступив у “смертельну сутичку” зі своїм опонентом зі “Слуги народу” Миколою Тищенком, після чого почав підозріло нишпорити у себе в штанах.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.