За словами Дмитра Яроша, українська добровольча армія готова під порядкуванням ЗСУ розгорнути свої редути. Уже зараз тривають формування, щоб бути готовим виступити проти російської армії в разі повномасштабного наступу.

«Я особисто мав розмови з багатьма військовими: вони не можуть і не хочуть залишатися осторонь загроз. Українська добровольча армія готова розгортатися. Ми готові в повній координації із Збройними силами України виставити до 10 тисяч вмотивованих, вишколених, перевірених боєм воїнів. Це золотий фонд нашої нації». Таку інформацію Ярош повідомив в інтерв’ю проєкту «Говорить Великий Львів».

ЗСУ роблять усе можливе, щоб зупинити агресію з будь-якого напрямку. Наприклад, з Білорусі через Чорнобиль, – вважає Ярош.

«Суто інтуїтивно загроза є. Путіну цікаво використати Лукашенка по повній. Бо Лукашенко зараз ніхто, він «брат» Путіна, і робитиме все, щоб спровокувати Україну на воєнні дії. Сам удар з Білорусі є безперспективним, але провокувати нас, щоб Путін отримав нагоду ввести війська, можливі», – припустив він.

Зараз працюють американські фахівці, які вивчають, що у нас є, чого не вистачає, чим можуть допомогти. Найбільшою проблемою в Україні, щодо озброєння, вважається протиповітряна і протиракетна оборона.

«Бо на суші ми дамо раду, російські танки гарно горять», – резюмував Дмитро Ярош.