Голова Верховної ради Дмитро Разумков нарешті прокоментував скандальну інформацію про свій будинок, яка з’явилася в ЗМІ.

Він запевнив, що купував житло ще до приходу в політику, тому дивується, чому саме зараз на його будинок звернули увагу. Спікер ВРУ дивується, звідки пішла інформація про його переїзд нібито в новий будинок. Він вважає це вкидання умисної провокацією, тому що не вірить в “помилку” журналістів і такі дивні збіги.

Про це Разумков заявив 13 серпня під час робочої поїздки в Сумську область.

Разумков вирішив внести ясність в скандальну ситуацію. Він розповів, що купив свій будинок площею майже в 500 кв. м в селі Софіївська Борщагівка під Києвом ще чотири роки тому, задовго до того, як прийшов в політику. Він нагадав, що рік тому його будинок знімали на відео журналісти — на них можна побачити, що він був в тому ж самому кольорі, з тим же самим дахом.

“Будинок у мене з’явився в 2016 році. Він був куплений, він був змінений… Дах поміняли три роки тому, перефарбований він був два роки тому… Мені тут точно нема чого соромитися. Я його купував задовго до того, як прийшов в політику. При всій повазі, таких збігів не буває. Або це помилка журналістів, всяке буває, або, скажімо так, зробили це навмисне. Будемо вважати, що це чиясь прикра помилка” — прокоментував скандал Разумков.

Таким чином він відреагував на інформацію, яка раніше з’явилася в ЗМІ. У публікаціях вказувалось, що Дмитро Разумков переїхав жити в будинок в Софіївській Борщагівці, де недавно нібито зробили ремонт і посилили охорону. При цьому спікер Ради вказував наявність у нього нерухомості під Києвом в декларації 2019 року.

Важливо відзначити, що навколо депутатів Верховної Ради регулярно виникають гучні скандали. З цієї нагоди до нардепів звернувся президент України Володимир Зеленський — він закликав народних депутатів не сваритися і припинити “маніпуляції і політичні ігрища”.