Служба безпеки України затримала начальника Одеської митниці, призначеного на цю посаду в лютому.

Про це OBOZREVATEL повідомили джерела. Йдеться про Михайла Грибанова.

За даними джерел, планується ще декілька затримань.

Також з’явилася інформація, що спецслужба проводить масові обшуки.

“Зараз СБУ проводить масові обшуки на Одеській митниці. Привіт Нефьодову, затримують його людей”, – повідомив у Facebook колишній народний депутат Ігор Мосійчук.

Про самого Грибанова з відкритих джерел відомо, що у нього є досвід роботи в митних органах, а з 2013 року він займається бізнесом.

Згідно електронної декларації чиновника, він володіє квартирою в Києві, а його дружина Ірина – будинком і земельною ділянкою в селі Лісники Києво-Святошинського району. Крім того, дружина є співвласницею квартири в Євпаторії, в окупованому Росією Криму. Також сім’я Грибанова володіє двома автомобілями: BMW 2017 року випуску і Volkswagen Jetta 2016 року.

У минулому році Грибанов заробив в фірмі “Джіем Консалт” 86,4 тис. грн та отримав дохід від підприємницької діяльності майже в 491,5 тис. грн. Крім того, він зберігає 10,5 тис. євро, 10 тис. доларів і 267 тис. грн готівкою. Також Грибанов задекларував майже 100,2 тис. грн страховки, майже 2,9 млн грн з кредитної лінії та 1,7 млн грн доходу від продажу іноземної валюти (причому, джерелом доходу вказаний він сам).