Мати екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі Гіулі Аласанія відповіла на звинувачення в корупції

Відповідне відеозвернення Міхеїл Саакашвілі в своєму Facebook підписав як “Привіт порошенківському вир*дку” безпосередньо від моєї мами”.

Як відомо, в ефірі телеканалу Zik вийшов сюжет, в якому телеведучий Сергій Поярков міркує на тему походження грошей на будівництво будинку екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі.

Скандальний шоумен припустив, що мати Саакашвілі, навіть якщо б не їла, не пила і не ходила в туалет, то все одно не змогла б собі дозволити такий розкішний будинок. На гучні слова з боку Пояркова надійшла негайна відповідь з боку самої матері Саакашвілі – Гіулі Аласанії.

“Вітаю, я мама Міхеїла Саакашвілі Гіулі Аласанія. Я тільки що дізналася про те, що якийсь Поярков, висловився про те, що ділянка, на якій стоїть цей будинок, який ви бачите, придбаний мною. Справа в тому, що я професор, засновник і президент одного з найбільших приватних університетів в Грузії – це University of Georgia, зарплата моя вже протягом довгого часу становить близько 10 тисяч доларів на місяць, так що … “, – впевнено заявила Гіулі у відеозверненні.

Вона також додала, що ділянка ця невелика, близько 10 соток, і в упродовж трьох років будинок будується, а його площа становить близько 100 квадратних метрів.

“Це зовсім невеликий будинок, так що я думаю, що я цілком могла собі могла дозволити побудувати цей будинок. Я все життя жила чесною працею і теж саме робив мій син, так що я ні в якому разі не дозволю паплюжити його і моє ім’я “, – резюмувала мати Михайла Саакашвілі у відеозверненні.