У Польщі коронавірус виявили ще у двох українців. Всього в країні інфіковані 150 осіб.

Про це передає польське видання Wprost.pl.

За словами прес-секретаря воєводи Сілезького воєводства Аліни Кухажевської, один з українців приїхав до Польщі з Німеччини, а другий – з України.

“Пацієнта з інфекційної лікарні в Цєшині ізольовано в домашніх умовах. Його стан нормальний, він повернувся з Німеччини. Другий пацієнт, який перебуває в лікарні в місті Тихи, приїхав з України і там, ймовірно, було джерело зараження”, – повідомила Кухажевська.

Нагадаємо, у Львівській інфекційній лікарні перебувають вісім пацієнтів з симптомами грипу та ГРВІ, в яких є підозра на коронавірус.

Про це повідомив в. о. керівника департаменту охорони здоров’я ЛОДА Андрій Васько.

«Двоє пацієнтів з Дрогобицького району, ще один – з Перемишлянського, інші госпіталізовані в межах Львова. Їхні аналізи відправили на перевірку до Києва, результати будуть відомі в найближчі два дні », – сказав Васько.

До кінця дня Львівську інфекційну лікарню повинні по можливості звільнити від інших пацієнтів. Аналогічно для прийому пацієнтів з підозрою на коронавірус повинні підготувати 8-м міську клінічну лікарню і госпіталь в Винниках. Тобто вони будуть спеціалізуватися виключно на лікуванні хворих коронавірусом.