Російські окупанти ледь-ледь витягують контрнаступ на Бахмутському напрямку, адже несуть страшні втрати у живій силі та техніці. Зокрема, поблизу Часового Яру ЗСУ спалюють росіян просто в русі.

Про це повідомив командир батальйону ударних безпілотних авіаційних комплексів «АХІЛЛЕС» 92-ї Окремої штурмової бригади імені Кошового Отамана Івана Сірка, Юрій Федоренко.

За його словами, генерали російських окупаційних військ ставлять чіткі завдання на багато кроків вперед, однак несуть дикі людські втрати і пекельне знищення військової техніки.

«На полі бою це проявляється в постійних ударно-штурмових діях як в напрямку основного зосередження зусиль противника – Часового Яру, так і противник штурмує по флангах Іванівське, Богданівку і також проводить ударно-штурмові дії – Кліщіївка, Андріївка», — пояснив він.

Юрій Федоренко розповів, що ранок розпочався зі штурмових дій з боку противника, із залученням легкоброньованої техніки. Зокрема, противник застосував БМП-3, якими намагався оперативно підкинути свої піхотні підрозділи, а саме штурмові групи, до передньої лінії. Однак в результаті склав зброю і відступив.

«Внаслідок цієї операції Сила оборони вдалося знищити не тільки більшість штурмових груп, а, до прикладу, одну БМП-3 ввірений мені підрозділ спалив просто в русі. Разом з екіпажем. Тому сили оборони, які перебувають на відтинку, незважаючи на брак боєприпасів, ведуть достатньо об’єднану, спільну, злагоджену роботу і не дають можливості противнику виконати поставлене перед ними завдання», — підкреслив військовий.