Ватажки терористичних “ДНР” і “ЛНР” панікують на тлі стрімкого наступу Збройних сил України в Харківської області.

Ставленики Кремля на захоплених територіях Донбасу відверто бояться можливого прориву української армії в ОРДЛО. Про це повідомляє Канал 24 з посиланням на дані української розвідки.

“Місцеві терористи в шоці. Мовляв, ЗСУ потрібно лише прорвати лінію оборони і Донецьк можна відразу захопити”, – повідомили в розвідці.

У повідомленні уточнюється, що ватажок “ДНР” Денис Пушилін запанікував і кудись поїхав. А ось решта “влади” упаковують валізи.

У розвідці додали, що серед ватажків “ДНР” розгубленість – в “адміністрації” квазіреспубліки цілий день не було взагалі нікого.

Раніше зазначалось, звільнення армією України Куп’янська у Харківській області стане серйозним ударом для Росії. Місто розташоване на логістичних шляхах постачання російського угруповання на Донбасі. Окупанти навколо Ізюму, схоже, потрапляють у все більшу ізоляцію. Росіяни утримували окуповану Харківщину незначними силами, чим скористалися ЗСУ. Про це розповіли в розвідці Міноборони Великобританії.

В Британській розвідці зазначили, що сили оборони України почали контрнаступ на півдні Харківської області 6 вересня і просунулися на 50 кілометрів углиб територій, які захопила Росія.

“Російські війська, ймовірно, були захоплені зненацька. Сектор утримувався незначними силами, і українські підрозділи захопили або оточили декілька міст” – наголошується в повідомленні.