Президент Росії Володимир Путін готується до переговорів з президентом США Джо Байденом. Очікується, що під час їх зустрічі Україна не буде темою номер один.

Про це розповіла в ефірі програми “Сьогодні Ввечері” на телеканалі “Україна 24” експертка-міжнародниця Юлія Осмоловська.

“Думаю, що російська сторона готує таку зустріч, хоча вона може цього не показувати. Одним з питань телефонної розмови (президентів США і РФ – ред.) було запрошення Путіна взяти участь у кліматичному саміті. Російська сторона до останнього тримала невизначеність у цьому питанні, і 22 квітня раптово ми бачимо, що Путін з’являється на цьому саміті і виступає з якоюсь промовою. Об’єктивно росіяни розуміють, що така зустріч потрібна, і будуть готуватися”, – сказала вона.

Як зазначила Осмоловська, така зустріч “не відбудеться завтра, принаймні, кілька місяців потрібно для її підготовки”.

“Проблемних питань двосторонніх відносин дуже багато, вони обмежуються не тільки Україною. До речі, шкода: коли обговорюється великий спектр питань, є ризик обміну за пріоритетними інтересами, так званий пакетний підхід до переговорів. Тому не варто говорити, що Україна буде розмінним питанням, проте це буде точно не центральною темою”, – сказала експертка.

Нагадаємо, під час останньої телефонної розмови Байден запропонував Путіну зустріч у третій країні для розмови про питання спільного інтересу, зокрема і про Україну.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.