У Куйбишевському районі тимчасово окупованого Донецька стався сильний вибух. Було знищено черговий склад боєприпасів, який російські загарбники ретельно охороняли.

Про це повідомив представник Української добровольчої армії «Південь» Сергій Братчук у Telegram.

Сила удару виявилася такою, що осколки приміщення долітали до довколишніх районів – Київського та Пролетарського.

«Тимчасово окупований Донецьк. Є підтвердження, що вчора на Азотному мікрорайоні (Куйбишівський район) мінус склад з БК», – урочисто написав він.

ЗСУ не обмежились лише Донецьком, наші захисники завдають потужних ударів щей на Херсонщині. Російські військові скаржаться, що їхні наземні логістичні лінії на окупованій лівій частині дуже вразливі.

Про це повідомляють аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW).

Так, напередодні один із російських військкорів повідомив, що військовослужбовці 70 мотострілецької дивізії армії РФ часто йому скаржаться, що в районі села Кринки (30 км на північний схід від Херсона і 2 км від річки Дніпро) російські бази зазнають ударів українських безпілотників.

Ще один російський блогер також вказує, що в окупантів у цьому районі погано скоординовані дії, а також повсюдна недбалість командирів на рівні роти і батальйону.

Військкор запропонував із солдатів окремого розвідувального батальйону 70 мотострілецької дивізії створити роту біля Кринок із боротьби з безпілотниками.

Досить тривалий час російські блогери нарікали на недостатню вогневу підтримку, погану координацію дій підрозділів, радіоелектронну боротьбу (РЕБ), контрбатарейну боротьбу та засобів ППО в районі Кринок.