Сьогодні під час брифінгу з президентом нашої держави очільник Франції Емануель Макрон заявив, що Мінські угоди – це єдиний варіант для досягнення миру в Україні.

Окрім цього, за словами французького лідера, Володимир Путін збирається “продовжити виконувати Мінські угоди”, і що Зеленський також підтвердив такі наміри з боку України.

За словами президента Франції, країни «мають далі просунутися, щоб виконати угоди до кінця». Причому «процес має просуватися незалежно від того тиску, який сьогодні чиниться на кордонах України».

Зеленський на брифінгу за підсумками зустрічі з Макроном заявив, що ключовим питанням переговорів є «мирний процес», і уточнив, що розраховує на проведення саміту «Нормандської четвірки» вже найближчим часом.

Окрім цього, очільник України відповів на фразу «Подобається, не подобається – терпи, моя красуне, треба виконувати» від Володимира Путіна про «Мінські угоди»:

«Україна справді красуня. Україна дуже терпляча, бо це мудрість. Від нашого терпіння залежить ескалація. Ми захищаємо свою країну»,-відповів президент.

Український громадсько-політичний діяч, колишній лідер організації «Правий сектор», командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош не залишився осторонь гострих заяв. На  своїй сторінці в Фейсбук він опублікував пост з чіткою позицією, в якому розкритикував спонукання Макрона виконувати злощасні угоди, підписані експрезидентом Порошенком.

Пане Макрон, а не пішли б ви далеко з виконанням так званих «Мінських домовленостей»! При цьому, можете прихопити з собою ще й німецьких та інших поборників капітуляції України…

Ці нікчемні пункти, нав’язані Путіним, несуть смерть українській державності, а отже, не прийнятні для українського народу.

Кремль лякає США, Європу, Україну війною? Не питання. Ми, українці, готові битися за нашу Незалежність і Соборність. І за вільну Європу, і за вільний Світ! Доводимо це вже 8 років…

Міжнародна солідарність та підтримка України поставить хрест на реваншистських імперських настроях путінської Ерефіі – це аксіома.

Геть «Мінські домовленості»!

Хай живе Українська Самостійна Соборна Держава!, – написав Ярош.