Російські окупанти спробували змінити тактику наступу по всій лінії фронту і в результаті що? Провели справжній парад «200-х».

Серед них, до речі, виявилось чимало важливих окупантів армії ворога, включно з начальником зенітного ракетного розрахунку. Їх поіменно назвав у мережі офіцер української армії Анатолій Штефан «Штірліц». У списку еліти РФ — 18 імен, включаючи Підполковника Моісеєва ,підполковника Горбунова та розвідника-коректувальника 83 одшбр капітана Моргуна. А скільки ще рядових двохсотих солдатів залишились на українських полях — страшно уявити.

Особливо цікаво, до речі, склалася ситуація в районі Кринків на Херсонщині. Про це повідомила Наталія Гуменюк, керівниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України, під час ефіру телемарафону.

За її словами, ворог спробував підібрати нову тактику, щоб знайти ефективний спосіб атакувати. Вони проводили до 16 штурмів за день, створюючи велику кількість малих штурмових груп, які атакували плацдарми ЗСУ з різних напрямків за «методикою тарганів».

Проте всі ці спроби були відбиті, і окупанти знову перейшли до більш сталої та звичної тактики, проводячи лише шість штурмів за минулу добу, проте і вони не мали успіху, зазначила Гуменюк. Ну і звісно куди ж без втрат. Наші бійці продовжують здійснювати комплексні заходи з утримання та укріплення позицій, при цьому знищуючи як і техніку, так і самого ворога.