У Києві та області стали масово з'являтися нові агітаційні білборди із зображенням лідера партії «Народний фронт» Арсенія Яценюка з гаслами, що нагадує слогани на агітаційних плакатах Порошенка.

Нардеп Сергій Лещенко стверджує, що борди придумані для єдиного глядача – Петра Порошенка. Про це політик написав на своїй сторінці в Фейсбук.

«Яценюк масово вийшов на зовнішню рекламу. Що це означає? Моя версія – борди придумані для єдиного глядача – Петра Порошенка. Якого тепер шантажують веселими картинками. Видно, справи в політичній сім'ї Порошенка і Народного фронту зовсім погані. По-суті, Яценюк, розвісивши рекламу, натякає, що може піти на вибори, і пару відсотків, які він набере, як раз не дорахується Порошенко для виходу в другий тур.

Популярне“Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Не здивуюся, якщо Коломойський простимулював пришестя Яценюка. Адже його касир Іванчук мав спільний бізнес з олігархом і зривав, скільки міг, прийняття закону про кворум для Укрнафти.

Для України це означає, що ми можемо одним махом позбутися двох політиків, які розміняли отриману на Майдані владу на потоки і дивляться. І це – саме час для демократичних кандидатів визначити єдиного », підсумував політик.