Міністр оборони України Олексій Резніков переконаний, що варто розмістити солдатів на позиції поблизу лінії фронту. Таку пропозицію він висловив США, Канаді та Великобританії в інтерв’ю канадському виданню The Globe and Мail з проханням надати військову підтримку Україні. 

Міністр переконаний в тому, що вже зараз потрібно робити перші кроки, оскільки потім «буде занадто пізно». Він також наголосив, що в України є проблема з нестачою зенітних ракет, сучасних бойових літаків і військово-морських суден, а також засобів радіоелектронного придушення. Тому Резніков закликав союзників надати “швидку відповідь” щодо допомоги в  її розв’язанні.

Також він запропонував розмістити канадських, американських і британських солдатів на позиціях поблизу лінії фронту.

«У вас є програма навчання в Україні. Думаю, ми можемо її розширити. Замість 50 інструкторів пошліть 500 інструкторів», – сказав він.

«Було б добре, якби канадські інструктори були розміщені в Харкові, Маріуполі, Краматорську, Одесі та на Зміїному острові. Разом з хлопцями зі Сполученого Королівства, з хлопцями з США, на двосторонніх платформах, без НАТО. Над цими територіями повинні майоріти три прапори – прапор Канади, прапор США і прапор Великобританії. Те, що ви тут, було б також хорошим знаком для росіян», – запропонував міністр. 

Резніков наголосив на необхідності введення нових економічних санкцій проти Путіна і його найближчого оточення.