Депутат-втікач Олександр Онищенко зняв будинок по сусідству з іспанською віллою Президента Петра Порошенка.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Приїхав в Марбельї. Зняв будинок по сусідству з іспанської віллою Порошенка. Серйозно подумую придбати тут нерухомість. Буду його тут чекати. Зустрічати. А поки знайомлюся з сусідами. Ділюся корисною літературою. Переклав #ПетроП'ятий на іспанську. Сусідам подобається", – написав депутат.

Додамо, Онищенко заявив, що зараз НАБУ займається «рекетом» та «грабежами». Мовляв, навіть є задокументовані підтвердження того, що працівники Бюро «вламувались» у будинки чи офіси його родичів і «виносили» звідти майно.

Він підтвердив інформацію про те, що з арештованих рахунків компанії, яка фігурує у цій справі, зникли кошти. Йдеться про понад 150 мільйонів доларів. 

«Вони хотіли домовитись зі мною, щоб я сказав, ніби це мої кошти, а вони б їх конфіскували і отримали із цього дивіденди», – заявив Онищенко.

До того ж, за словами депутата, ще до рішення суду у нього конфіскували усе майно.

«Наскільки розумію компанії, що видобувають газ, за цей період отримали його десь на 7 мільярдів», – зауважив він.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Нардеп переконаний: цими підприємствами зараз хтось користується.

«Зараз усе забирає «Укргазвидобування». НАБУ ж заявляє про успіхи, мовляв, дохід підприємства зріс у 48 разів. Тоді я не розумію, чому при цьому газ подорожчав. Якщо порівняти ціни 2015-2016 років із сьогоднішніми, то вони піднялись, практично, на 80%», – підкреслив Онищенко.

Разом із тим нардеп розповів: українські правоохоронні органи справді звертались до влади Іспанії щодо його екстрадицій. Та наразі цей процес призупинений.

«Судові процеси відбуваються, та зараз їх призупинили», – сказав він.

Окрім того, Онищенко навіть звинуватив НАБУ у рекеті та грабежах.

«У будинках моїх родичів та офісах камери зафіксували, як вони забігають до приміщень і все там грабують. Це відбувається навіть зараз. От десь два тижні тому детективи чи слідчі НАБУ забігали в офіс, просто поламали двері, ввійшли, все покрали. Це зафіксовано на камерах. Охорона ж викликала поліцію, відкривались уже дві чи три кримінальні справи щодо цього. От таким зараз є НАБУ», – підкреслив Онищенко.