Українські військові закріплюють свої досягнення на лівобережжі Херсонщини, при цьому російські окупанти проявляють все більше паніки. Однак ворог змушений приховувати свої труднощі.

Депутат Херсонської обласної ради та військовослужбовець ЗСУ Сергій Хлань розповів українському каналу про ситуацію на лівобережжі Дніпра. За його словами, Сили оборони не лише утримують позиції, а й розширюють їх.

«Окупантам почали викручувати гайки, тому що ті позиції вже стали доволі укріпленими й розширеними. Паніка російських окупантів перейшла в інформаційну ізоляцію, тому що цю інформацію окупанти почали блокувати», – пояснив Хлань.

Ворог не знайшов інакшого виходу із ситуації, крім як замовчувати її. Така поведінка свідчить про неспроможність росіян щось зробити і припинити розширення плацдарму.

 

«З’являлась інформація щодо евакуації біля Олешків, але окупанти знову заблокували цю інформацію», – зазначив Хлань.

Натепер ворог цілком таємно вивозить окупаційну адміністрацію і переводить колаборантів.

До слова, плацдарми розташовані біля населених пунктів, де фактично не залишилось людей.

В ефірі в одному з телеканалів речник Української добровольчої армії «Південь» Сергій Братчук розповів про досягнення Збройних Сил Україна на лівобережжі річки Дніпро. Зазначимо, що напередодні Сили оборони уразили пункт управління підрозділів спеціального призначення російських окупаційних військ поблизу Олешківських пісків.

Події, які нині відбуваються на лівому березі Херсонщини, не виникли спонтанно. Це результат кропіткої та довготривалої роботи, яку виконували підрозділи Збройних Сил України.

Я думаю, що задум цієї воєнної операції з’явився після звільнення Херсона. Всі ми прекрасно розуміємо, що без відповідних дій на лівому березі Дніпра, про звільнення тимчасово окупованої частини України не може йти мова, – зазначив Братчук.

Зараз на лівому березі Херсонської області українські військові мають декілька плацдармів. Речник Української добровольчої армії «Південь» наголосив, що бої на лівобережжі – це нова сторінка в історії військового мистецтва сучасності.

«Тут величезна повага і честь нашим морським піхотинцям, тому що я не пам’ятаю випадків після Другої світової війни, щоб таку водну перешкоду, якою є Дніпро, подолали під вогнем ворогам», – мовив Братчук.

Українські військові не просто вийшли на позиції, а зайняли та утримують плацдармами. Ба більше, наші захисники знищують особовий склад та бойову техніку ворога. Понад дві тисячі окупантів поранено, а кількість вбитих перевищила понад півтори тисячі. Крім цього, ліквідовано понад сотні одиниць ворожої техніки.