Russian President Vladimir Putin smiles as he celebrates International Women's Day in Sochi

Президент доручив призупинити безвізовий режим з Туреччиною з 2016 року і розпорядився обмежити ввезення турецьких товарів


Президент Росії Володимир Путін підписав указ про введення санкцій щодо Туреччини. Відповідне розпорядження розміщено на офіційному сайті президента, передає Корупція Інфо
Своїм указом Путін ввів заборону або обмеження для організацій, що знаходяться під юрисдикцією Туреччини, на виконання ряду робіт в Росії.
Зокрема, президент постановив ввести заборону або обмежити ввезення на територію РФ окремих видів товарів, країною походження яких є Туреччина.
Забороняється також роботодавцям у Росії залучати з 1 січня 2016 року до трудової діяльності працівників з числа громадян Туреччини.
Путін доручив призупинити з 1 січня 2016 року дію безвізового режиму з Туреччиною.
Уряду Росії в цілях безпеки доручено посилити контроль за діяльністю турецьких автоперевізників на території Росії.
Російським туроператорам, згідно з указом Путіна, слід утриматися від роботи на турецькому напрямку.
Крім того, російському кабміну доручено вжити заходів щодо заборони чартерних авіаперевезень Між Росією і Туреччиною.
Нагадаємо, відносини між країнами зіпсувалися після того, як Туреччина збила російський літак Су-24.

Обидва пілоти катапультувалися. Командир літака підполковник Олег Пєшков загинув. Також загинув морпех Олександр Позиніч – член спрямованої на пошуки штурмана літака групи.

За даними Анкари, винищувач F-16 збив Су-24 після того, як він нібито порушив повітряний простір країни в районі кордону з Сирією і не відгукнувся на попередження. У Міноборони РФ стверджують, що літак летів строго в повітряному просторі Сирії.

Сьогодні, виступаючи на мітингу прихильників у місті Баликесір, президент Туреччини Ердоган заявив, що засмучений інцидентом з російським Су-24: ". Ми не хотіли, щоб це сталося, але це сталося Я сподіваюся, що цього не станеться знову".