пяний суддя прокуратура

В це нелегкий для високопасодавців час люстрації, кожен виживає, як може. Хтось приховує всі свої темні справи всіма силами, а хтось не побоюється відкрито коїти нові. Про абсолютно "чистих" тут мова не йтиме. 


Перший день весни п'янив багатьох, але особливо п'янив суддю Макарівського районного суду Київської області. Оберемко Владислав Олександрович, перебуваючи за кермом у п'яному стані, погрожував вбити співробітника ДАІ, а журналістів лякав зв’язками з прокуратурою.

На відеохостингу Youtube опублікували відео, на якому суддя Макарівського районного суду Київської області Оберемко Владислав Олександрович, перебуваючи за кермом у п'яному стані, погрожував вогнепальною зброєю співробітникам МВС, котрі його зупинили.

 «Я тебе зараз застрелю!», – говорить суддя Оберемко.

На законні вимоги міліції сховати зброю суддя не реагував, а коли побачив камеру, то почав погрожувати і журналістам, щоправда, уже зв'язками з прокуратурою міста Києва.

–    Юлдашев – мій хороший друг. Це прокурор міста Києва!
–    Ну і що?
–    А що – ви дізнаєтесь завтра, – загадково відповів суддя.

Зауважимо, Юлдашев Сергій Олексійович є прокурором міста Києва.

Крім того, суддя Оберемко стверджував, що керувати транспортним засобом у п'яному вигляді йому дозволено (!). 

Після прибуття слідчо-оперативної групи, Владислав Оберемко показав наявність у нього посвідчення судді і на прохання показати пістолет заявив, що його ніхто не має права обшукувати (!), щоправда, не пояснив, на яких таких підставах. Після цього суддя демонстративно покинув місце інциденту.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО ТУТ : П’яний суддя Макарівського райсуду погрожував застрелити працівника ДАІ (ВІДЕО)

Як не дивно, більше інформації про цю людину, окрім вже добре відомого відео, не знайдеш. На щастя чи на великий жаль самого судді, Геращенко вважає дещо інакше.

 'П'яний суддя Макарівського суду, який погрожував співробітникові ДАІ його розстріляти і направив на нього пістолет Макарова – буде притягнутий до кримінальної відповідальності.

Про це на своїй сторінці в Фейсбук написав радник міністра МВС Антон Геращенко.

 

"Покарання буде невідворотним!.. Два тижні тому був прийнятий закон "Про право на справедливий суд" у відповідності з яким всі 9000 суддів повинні будуть заново скласти іспити і показати народу, що вони заслуговують довіри виносити рішення від імені народи і держави Україна. Однак деякі судді не зрозуміли, що Україна змінилася. Що їх зв'язку, хабарі, кумівство їм не допоможе їм уникнути відповідальності за їхні злочини. Ось приклад такого судді – негідника, розслідування справу проти якого я беру на особистий контроль", – написав Геращенко.


"Він поки ще суддя Макарівського районного суду Київської області. Але це не надовго. Як зазвичай увечері минулої п'ятниці близько 00 годин, він сів за кермо позашляховика "BMV X-5", після вживання алкогольних напоїв. Він же суддя! Йому закон не писаний! Мабуть, він так і звик їздити по Макарівському району, де він відчував себе царем і богом. Але цього разу його шлях пролягав по Шевченківському району міста Києва, де його на вул. Ольжича зупинив звичайнісінький інспектор ДАІ. Суддя не став реагувати на сигнал інспектора з вимогою про зупинку", – розказав Геращенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ ПРО: Суддя проміняв мантію на снайперську гвинтівку (ВІДЕО) 

"Ця мерзота в суддівській мантії, дістала свій зареєстрований пістолет "Макарова", як потім з'ясувалося це був пристрій для відстрілу гумових куль і направило його на співробітника ДАІ зі словами -"Я тебе зараз пристрелю". Але працівник ДАІ, який зрозумів і повірив, що Україна змінюється і що правда і Закон на його боці, не злякався, не відпустив негідника, а сам взяв суддю на "мушку", змусив його вийти з машини і здати зброю", – додав він.

Як пише Геращенко за фактом погроз судді Оберемко застрелити співробітника міліції, він звернувся до Геннрального Прокурора України Віктора Шокіна з вимогою розпочати кримінальне провадження щодо поки ще судді Макарівського районного суду Київської області, Оберемко Владислава Олександровича, 1982 року народження, за статтею 345 КК – "Загроза застосування насильства або насильство проти співробітника правоохоронного органу".

"Подальша доля судді Оберемко – зняття статусу суддівської недоторканності рішенням Верхвоної Ради, позбавлення статусу судді та отримання статусу підозрюваного
у кримінальній справі про погрозу вбивством працівникам міліції", – написав він.

ЗЛОЧИН І ПОКАРАННЯ

Проти п'яного судді Макарівського районного суду Київської області Владислава Оберемко,  вже відкрито три справи

«Вже відкрито три кримінальні провадження за статтями: «Хуліганство», «Погроза працівникові правоохоронних органів», «Загроза вбивства». Найімовірніше, вони будуть об'єднані в одну справу», – повідомила Олена Яхно, речник прокуратури Києва.

Вона також додала, що «на даному етапі суддя не затриманий. Так як він захищений статусом судді. Але його відстороненням займеться вища кваліфікаційна комісія суддів, куди генпрокурор направить подання. Також він повинен внести подання у Верховну Раду».

Речник прокуратури підкреслила, що судді загрожує до семи років позбавлення волі.

"Сам прокурор Києва Юлдашев не знає цього збройного і п'яного пройдисвіта", – зазначила Яхно.

 

Ну що ж, чекаємо вирішення справи і бажаємо читачам Корупція.інфо бути обережними за кермом і не піддаватися весняному оп'янінню, бо суддя ти чи пересічна людина – закон один для всіх і його потрібно дотримуватися.

 

Джерело: Корупція.інфо