гл

Верховна Рада підтримала закон №3442 про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації

В другому читання та в цілому закон 234 підтримали народних депутати, передає  Корупція Інфо з посиланням на Еспресо.TV.

У пояснювальній записці до документа йдеться, що закон сприятиме реалізації завдань другого етапу виконання Плану дій щодо лібералізації ЄС візового режиму для України передбачених розділом 2.4.3 . "Права громадян, включаючи захист меншин" Блоку Плану щодо лібералізації, щодо забезпечення ефективного захисту від дискримінації відповідно до міжнародних стандартів.

Антидискримінаційний законопроект №3442 входить в так званий "безвізовий пакет" і необхідний для візової лібералізації з Європейським Союзом.

Нагадаємо, в перший раз Рада провалила ухвалення закону №3442, що містить антидискримінаційні поправки в Трудовий кодекс.

10 листопада депутати підтримали п'ять із шести законопроектів "безвізового пакету", відмовившись віддати голоси за скандальний законопроект.