Сьогодні, 10 грудня, в Роздільнянському районному суді Одеської області розпочалося чергове засідання у справі про вбивство Даші Лук’яненко.

Нагадаємо, що пошуки зниклої 11-річної Даші в смт Іванівка протягом декількох днів вели сотні людей: поліцейські, нацгвардійці, рятувальники, волонтери, просто небайдужі громадяни. 19 червня тіло дівчинки було знайдено у вигрібній ямі у сусідів.

За підозрою у вбивстві був затриманий 22-річний односельчанин Микола Тарасов. Йому було пред’явлено підозру за кількома статтями КК: ч. 4 ст. 152 (зґвалтування неповнолітньої), ч. 2 ст. 146 (викрадення), ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство, поєднане із згвалтуванням), ст. 297 (наруга над тілом).

Його взято під варту. На початку жовтня цей запобіжний захід було продовжено ще на два місяці.У п’ятницю, 22 листопада, обвинувальний акт було направлено до суду для розгляду по суті.

Зараз зловмисник знаходиться під вартою, йому загрожує довічне позбавлення волі.

Журналісти опублікували кілька фото Миколи Тарасова з клітки в суді. Вбивця 11-річної дівчини виглядає зовсім непогано, нормально одягнений, схоже в СІЗО навіть трохи поправився. І в очах ні краплі співчуття.