Напади на журналістів українського телеканалу NewsOne сталися під час акції радикалів проти маршу трансгендерів в центрі Києва.

«Знову напад на нашу знімальну групу, яка сталася під час акції радикалів, які намагалися зірвати проведення маршу до Дня пам'яті трансгендерних людей, які загинули від насильства. Активіст публічно плюнув в обличчя нашому кореспондентові », – повідомили в ефірі NewsOne.

Журналісти телеканалу прийшли висвітлити акцію протесту, але їх діяльності перешкоджали радикали і депутати Верховної ради, які підтримали акцію радикалів. «Під час включення прямого ефіру до мене підійшла депутат Оксана Корічінская, яка заявила, що ми нібито провокуємо противників цього маршу і почала нас проганяти, – повідомив один з кореспондентів телеканалу. – Нас буквально виштовхали з цього мітингу, на який прийшли радикали ».

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Поліція Києва поки не коментує інцидент, встановлює всі обставини події.

За останні місяці журналісти телеканалу неодноразово піддавалися нападу. 10 жовтня у час зйомок акції націоналістів у будівлі МВС двоє радикалів в масках облили журналістку NewsOne і оператора невстановленої рідиною. 17 вересня під час прямого ефіру, також з акції протесту націоналістів, кореспонденту каналу радикально налаштована громадянка завдала тілесні ушкодження.