Колишній військовий прокурор Анатолій Матіос покинув територію України. Він вилетів у Франкфурт аеропорту “Жуляни” у неділю, 3 листопада.

Про це повідомив український журналіст Василь Крутчак на особистій сторінці у соціальній мережі Facebook. Як доказ він опублікува фотографію Матіоса в аеропорту.

Сьогодні о 11:50 з аеропорту “Жуляни” раг*ль Толік Матіос вилітає до Франкфурта. А куди буде летіти звідти я розповім пізніше”, – написав у підписі до фото Крутчак

Українці у коментарях кепкують, що “запахло в’зницею?”

Зазначимо, що 2 вересня генеральний прокурор України Руслан Рябошапка підписав наказ про звільнення Матіоса з посади головного військового прокурора.

Його було виключено зі списків особового складу Генеральної прокуратури та направлено у розпорядження Міністерства оборони для вирішення питання щодо подальшого проходження військової служби. На його місце був призначений колишній нардеп Чумака офіційно призначили заступником генпрокурора Віктор Чумак.

Нагадаємо, нардеп від “Європейської солідарності” Ірина Луценко написала заяву про дострокове припинення повноважень нардепа за станом здоров’я. Про це повідомляє УП з посиланням на власне джерело.