Новий речник президента Володимира Зеленського Сергій Никифоров зазначив, що не повторюватиме так званих публічних “скандалів” своєї попередниці Юлії Мендель.

Попри це, речник зазначив, що раніше не співпрацював з Мендель як журналіст. Він наголосив, що не має зауважень до колишньої прессекретарки.

Те, що у неї (Мендель) були публічні такі, як би сказати…Ну, не будемо називати їх скандалами…Я спробую їх не повторювати,
– сказав Никифоров.

Речник зазначив, що не читатиме книгу Мендель, оскільки не має достатньо часу для цього. Він додав, що експрессекретарка анонсувала, що насправді там не буде серйозних скандалів чи секретів.

“Вважаю, що нам нічого коментувати не доведеться. Все ж таки дочекаємось, поки книга вийде”, – додав Никифоров.

Відмітимо, Новий речник президента супроводжував його під час офіційного візиту до Литви, який відбувся 6-7 липня

Президент Володимир Зеленський сьогодні офіційно призначив свого нового прессекретаря. Ним став ведучий телеканалу «Україна 24», журналіст Сергій Никифоров. Він замінив на посаді попередню речницю Юлію Мендель. Про це йдеться у відповідному указі Зеленського від 9 липня.

В Офісі президента напередодні зазначили, що Никифоров уже почав працювати. Зокрема, він супроводжував Зеленського під час офіційного візиту президента до Литви, який відбувся 6-7 липня.

У президента переконували, що конкурс на посаду прессекретаря тривав близько двох місяців. Від початку було орієнтовно 70 претендентів. Врешті переміг журналіст та телеведучий телеканалу «Україна 24» Сергій Никифоров.

Никифоров професійний тележурналіст із 15-річним стажем. У 2007–2011 роках був кореспондентом телеканалу «Перший національний».