Місцеві вибори не за горами і зараз всі політичні фракції зайняті підготовкою і відбором кандидатів.

Буквально кілька хвилин тому, телеграм-канал “Резидент” повідомив шокуючу новину – нібито джерела повідомляють, що Разумкова можуть висунути кандидатом на мера Києва.

Подаємо в оригіналі:

“Наше джерело в ОП розповіло, що Андрій Єрмак запропонував Зеленському висунути в кандидати на мера Києва Дмитра Разумкова. Пояснивши Президенту, що він єдиний, хто зможе перемогти Кличка. Таким способом Глава Офісу Президента хоче досягти відразу кількох цілей, перше прибрати незручного / незговірливого спікера , а друге не дати висунути кандидатом Дубінського. Вишенька на торті посада мера столиці для влади, про яку вже можна забути “.

Правда ймовірність такого розвитку подій дуже мала. Насилу віриться, що Разумков захоче покинути посаду спікера Ради, оскільки це єдина людина, яка може знайти спільну мову з усіма депутатами.

А правда це чи ні, сподіваємося, ми дізнаємося вже зовсім скоро.

Як зазначають експерти, це доволі позитивна новина, враховуючи той факт, що спочатку інсайди з’являлись і щодо Саакашвілі. А тепер Саакашвілі отримав посаду, не виключено – що інсайди і чутки підтвердяться і у випадку Разумкова, хоча у останньому інтерв’ю він про це навіть не натякав.

Пізніше телеграм-канал “Резидент” опублікував наступне:

Наше джерело в ОП розповів, що на даний момент спікер ВР відмовився від участі у виборчій кампанії на посаду мера Києва. Глава Офісу Президента наполягає на необхідності висунути Дмитра Разумкова від Слуги народу і просить Зеленського умовити Главу Парламенту.