Разумков заочно відповів скандальній Третьяковій на скарги щодо низької зарплати. Українці аплодують.

Рівень зарплати народних депутатів відповідає нормальному рівню оплати в Україні.

Про це просто з трибуни парламенту заявив спікер ВР Дмитро Разумков.

“Гідний рівень оплати праці повинен бути у всіх. Так само і у народних депутатів України … Але він повинен бути відповідним з тими рівнями доходів і заробітних плат, які отримує суспільство.

Я думаю, що ні для кого з народних депутатів, які зараз працюють у Верховній Раді, не були несподіванкою ті зарплати, які ми сьогодні отримуємо. Я думаю, що немає такої людини, яка говорила би, що “мені вистачає” або “не хочеться більше”, – сказав він.

Політик підкреслив, що нардепам потрібно адекватно оцінювати свою роботу.

“Я думаю, що треба адекватно оцінювати свою роботу і оцінювати роботу інших.

При тому рівні заробітних плат, які є сьогодні в державі, я думаю, що зарплата народних депутатів … вона відповідає нормальному рівню оплати. Багато питань бере на сьогодні на себе держава, бюджет. У мене таких питань не виникає”, – додав Разумков.

Буквально ще вчора глава парламентського комітету з питань соціальної політики Галина Третьякова Третьякова поскаржилася на занадто низьку зарплату нардепів.

Українці були у шоці від подібних заяв.

А ще Голова Верховної Ради Дмитро Разумков сподівається, що наступної сесії буде менше скандалів, пов’язаних із депутатами від фракції “Слуга народу”.

“Якщо ми говоримо про скандали, на жаль, вони є. Я думаю, що їх менше порівняно з тим, що було раніше. Не було серйозних корупційних скандалів. І я сподіваюся, що під час наступної сесії їх буде менше”, – зазначив Разумков.

Відповідаючи на запитання, чи не планується з цього приводу проведення певного навчання для депутатів на зразок тих, які були в Трускавці, аби депутати не потрапляли в політичні скандали, голова ВР зазначив, що у Трускавці новообраних депутатів навчали деяким знанням, які могли бути необхідними парламентаріям під час їх роботи, а в питанні скандалів “Трускавець не допоможе”.

“Якщо ж говорити про ті скандали, які мали місце, то, я думаю, що тут Трускавець не допоможе.

Тут має бути особисте розуміння людей, що можна робити, а що ні, що можна говорити, а що не треба. Я сподіваюся, що для деяких моїх колег це буде не дуже приємним, але уроком. Багато з них це визнали і вибачились, і я сподіваюсь, що більше таких помилок робити не будуть”, – підкреслив Разумков.