Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака і екс-нардепа від "Свободи" Едуард Леонов влаштували емоційну словесну сутичку через питання звільнення Донбасу військовим шляхом, передає Корупція.Інфо

Популярне: Тут не до жартів. Молдовський перекладач не знав як реагувати на слова Порошенка!

Так Гримчак наголосив, що вважає військовий шлях звільнення окупованих територій неефективним.

"Я готовий погодитися, що у нас, як у влади, нема політичної волі для того, щоб військовим шляхом почати звільняти Донецьку область. Коли людина розповідає, що таке військовий шлях, вона, мабуть, не розуміє, що килимове бомбардування – це і є військовий шлях. Я не знаю, скільки ляже наших хлопців, якщо ми підемо звільняти Донбас. Зараз, у цій ситуації, я не знаю. Скільки ви хочете пожертвувати? 10 тисяч? 50 тисяч?" – заявив Гримчак, після чого політики почали говорити на підвищених тонах.

Заступник міністра зазначив, що "свободівцю", який знаходиться зараз у Києві краще їхати в зону АТО, щоб на власні очі побачити жахи війни.

"Ми не розуміємо, що якщо оголошуємо війну Росії, війна повинна закінчитися парадом на Червоній площі. Або нашими людьми, які будуть сидіти в горах і знову програвати війну. Такі у нас вже були в 18-му році. "Ура! Ми кращі! Всіх переможемо!". Де поділась наша держава? Не стало! А потім прийшов Голодомор, знищення інтелігенції, і скільки разів після цього ми намагалися створити державу? Тому на сьогодні у нас немає політичної волі, нема. Я вам чесно кажу, не хочу, щоб наші військові гинули десятками тисяч. Ви думаєте, це буде весела прогулянка? Не буде. Це серйозні бойові дії", – зазначив Гримчак.