За словами президента України Петра Порошенка можливо скасувати заборону на російські соцмережі. Президент України Петро Порошенко допустив скасування закону про заборону на російські соціальні мережі, передає Корупція Інфо

Популярне: Чудова новина!!! Верховна Рада підвищила мінімальну суму виплат на дитину. Ця сума вас шокує

Про це глава української держави заявив під час спільного брифінгу в Страсбурзі з президентом Європейського парламенту Антоніо Таяні, присвяченого прийняттю рішення про скасування візового режиму між Україною і ЄС.

“Відразу коли останній російський солдат залишить Україну ми будемо готові переглянути цей закон”, – сказав глава держави.За словами Порошенка, сьогодні не можна відокремлювати питання кібербезпеки і факт втручання РФ, в тому числі використовуючи соціальні мережі, в демократичні процеси “країн демократичного світу”.

Він пообіцяв, що відповідні структури будуть ретельно стежити за імплементацією (виконанням) цього указу.

Нагадаємо, вчора, 16 травня президент України Петро Порошенко підписав наказ про нові санкції проти Росії, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж ВКонтакте та Однокласники. Окрім цього, доступ заблоковано до всіх сервісів «Яндекса», крім головної сторінки пошуковика.

Текст наказу опубліковано на офіційному сайті голови держави. Доступ до соцмереж заблоковано в рамках обмежень, накладених на Mail.Ru Group. Провайдери також повинні будуть заблокувати доступ до самого сайту Mail.ru.

Зібрала список найвідоміших осіб, які потрапили персонально під санкції наказу президента України Петра Порошенка. Загалом персонально під санкції потрапили 1228 людей