Народний депутат України від групи «Відродження» Антон Яценко звинуватив «кіборга», який воював в донецькому аеропорту Олега Герваса, у «вбивствах мирних жителів, зґвалтуванні і мародерстві», передає Корупція.Інфо

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив товариш по службі ветерана і відомий український волонтер Павло Тука.

Популярне: Пенсіонерів хочуть звільнити від сплати комуналки. У Раді зареєстрували законопроект

«Нардеп Яценко, який є колишнім регіоналом і відомим кнопкодавом, дозволив собі назвати нашого побратима-«кіборга», хлопця, який здоров'ям заплатив за захист країни і гідно воював, вбивцею мирних жителів і мародером! Крім приниження честі і гідності однієї конкретної людини, цей негідник очорнив весь наш підрозділ!» – написав Тука, опублікувавши скріншоти суперечки коментарях до поста в Facebook.

Так, крім словесних образ і звинувачень, Яценко заявив, що проти Герваса вже нібито відкрито низку кримінальних справ.

Олег Гервас – «кіборг», хлопець, який отримав поранення в ДАПі! Про кримінальні справи найчистіший пі***ж, я вам з повною упевненістю заявляю, адже з Олежиком служили в одній роті!» – додав Тука.

Тука також зажадав від Яценка скласти свої депутатські повноваження.

"Я, як звичайний громадянин України, вимагаю від даного діяча складання депутатських повноважень, у зв'язку з тим, що він — балабол! (На Олега немає жодної кримінальної справи, відповідно він банально сбрехал). А балаболы не повинні представляти народ України у Верховній Раді", — пише він.