Олексій Резніков обговорив з главою Пентагону новий пакет допомоги від США. Міністр оборони України запевнив також, що Росію-вбивцю треба зупинити.

Відповідну інформацію розповів міністр оборони України Олексій Резніков. Це трапилось 4 квітня – на 40 день повномасштабної війни, яку Росія почала проти України.Обговорили з другом України міністром оборони Ллойдом Остіном війну Росії проти України, жахливі воєнні злочини, які Росія вчиняє. Цього не можна допускати, і Росію-вбивцю має бути зупинено, – написав Олексій Резніков.

Також український міністр пояснив, що майбутній пакет допомоги у безпековій сфері збільшить можливості української армії для боротьби з агресором.

Також вчора Джо Байден відреагував на страхіття, які російська армія творила з мирними українцями на Київщині. Він назвав їх воєнним злочином держави-агресорки.Американський президент вважає, що тепер проти Росії потрібно посилити санкції. Про це політик сказав журналістам.

Водночас Байден не пояснив детально свою позицію щодо того, чи вважає він вбивства українців на Київщині геноцидом. Очільник Білого дому лише зазначив, що це є “воєнним злочином”. Також політик назвав Володимира Путіна воєнним злочинцем. Байден закликав провести розслідування воєнних злочинів в Україні.

Сьогодні потрібно говорити Росії, що вона зробила в Україні, визнати її ворогом і припинити війну, при цьому не втративши українських територій.Президент України Володимир Зеленський заявив, що попри звірства, які чинили окупанти на наші території, переговори з Росією будуть тривати, аби змусити винних відповісти за свої злочини.