У російське місто Єкатеринбург повернулися 26 найманців, які воювали на боці так званої ЛНР. Вони поскаржилися на бойовиків з Луганщини і розповіли, як втекли звідти.

Бандит, що займається набором та відправкою найманців на Донбас – Володимир Єфімов – вдома поговорив із місцевими журналістами, передає "ТСН", повідомляє Корупція.інфо

Організатор групи найманців визнав, що їх всюди вважають терористами. Він додав, що навіть в ЛНР вони воюють "поза законом", а місцеві жителі називають їх окупантами.

"За київським законами ми терористи. За мадридським судом теж терористи. За "законом ЛНР" особи, які не включені в штат "збройних сил", є також членами незаконних збройних формувань. А якщо взяти гроші у них за контрактом, як вони пропонують, то у Росії ми станемо найманцями", – поскаржився Єфімов.

Також він розповів, що на Луганщині орудують лише "казаки", а місцевих бойовиків він назвав "мутними і незрозумілими". Тому Єфімов разом з іншими росіянами втік до ДНР.

"Країна, де немає людей, де зріле населення поїхало, покинуло практично. Залишилися тільки жінки, старі та діти, які охороняють будинки… Все тримається на "казаках"… Місцеві "ополченці" дуже мутні, дуже незрозумілі, у них зовсім інші мотивації. Загалом, враження дуже тяжкі", – додав найманець.

При цьому Єфімов додав, що спонсор, який обіцяв оплатити проїзд і придбати спорядження, відмовився давати їм гроші на дорогу додому, бо організатор найманців вголос назвав його прізвище у списку тих, хто давав кошти на відправку росіян на Донбас. У спонсора нібито виявився бізнес за кордоном і через зв'язки із найманцями у нього з'явилися проблеми.

 
 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

На Донбасі засвітився поїзд Російської залізниці з боєприпасами для “Акації”

На Донбасі журналіст російського пропагандистського каналу «Звезда» підірвався на міні

На Донбасі українські бійці отримали тактичний кулемет «Хижак» (ВІДЕО)

Снєгирьов: на Донбасі активно воюють казахи (ФОТО)