У Судані в четвер, 2 січня, на заході країни розбився військовий літак Ан-12, імовірно українського виробництва.

Про це, як передає суданський інформаційний портал Al Intibaha, повідомив представник збройних сил бригадний генерал Амер Мухаммед аль-Хасан.

За інформацією телеканалу Al Arabiya, на борту перебували 15 осіб, серед них – троє суддів, представник Всесвітньої продовольчої програми та ще кілька місцевих чиновників. Цим же бортом повинні були летіти міністр юстиції і генеральний прокурор країни, але в останній момент вони відмовилися від польоту по робочих обставинах.

Повідомляється, що екіпажем Ан-12 командував бригадний генерал. На борту перебувало 7 цивільних осіб, в їх числі – чиновник з дружиною і дітьми.

Літак впав в 10 кілометрах від аеропорту.

Пізніше представники влади уточнили, що загинули 18 осіб – сім членів екіпажу, троє суддів і вісім цивільних, у тому числі четверо дітей.

Літак, який прямував в Хартум, розбився відразу після зльоту в аеропорту Ель-Генейна, адміністративного центру Західного Дарфура, в п’яти кілометрах від злітно-посадкової смуги. У Дарфур він привіз медикаменти і продовольство і здійснював зворотний рейс в суданську столицю.

Причини катастрофи поки не ясні.