У Києві 31 жовтня почалися обшуки в офісі депутата VI скликання Київської міської ради, ексспівголови фракції Блоку Леоніда Черновецького у Київраді Дениса Комарницького. Його запідозрили у розкраданні коштів міста у розмірі 1 мільярд гривень.

Йдеться про офіс на Музейному провулку, 2б, на сьомому поверсі .

Обшуки влаштували у рамках досудового слідства, яке почали у квітні 2019 року за фактом привласнення (розкрадання) коштів міського бюджету під час будівельних робіт на Кільцевій дорозі від проспекту Рокоссовського до вулиці Богатирської.

Обшуки проводили слідчі головного управління Національної поліції у Києві спільно зі Службою безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури міста.

Характерно, що перед тим, як до офісу зайшли представники СБУ, з вікна будівлі викинули ноутбук. А двері туди були замкнені, тому їх довелося вибивати.

Зважаючи на виписку з реєстру, приміщення належить Юлії Бекендорф.

Пізніше з’явилося більше деталей обшуків. Найімовірніше, вони можуть стосуватися саме “зірваної” реконструкції двох кілометрів Кільцевої дороги в місті.

Як повідомлялося раніше, у вівторок, 29 жовтня, правоохоронці прийшли з обшуком до будинку колишнього нардепа Богдана Дубневича.