СБУ та Військова служба правопорядку у ЗСУ розслідують напад на мобільну групу в Щасті. Офіційну заяву про це оголосив начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктора Муженко.

Про це повідомляє espreso.tv, передає Корупція Інфо.

1

"За фактом нападу на мобільну робочу групу, що стався 2 вересня на Луганщині, призначено розслідування. Перевірку здійснюють представники Служби безпеки України та Військової служби правопорядку у Збройних силах України. Я доручив всіляко сприяти розслідуванню, щоб дізнатися правду і встановити винних осіб. Особи, винні в цій трагедії повинні нести кримінальну відповідальність", – написав він.

Нагадаємо, 2 вересня в районі Щастя Луганської області обстріляли зведену мобільну групу, в результаті чого двоє осіб загинуло, четверо отримали поранення. Раніше Тука заявив, що мобільну групу з правоохоронців і волонтерів під Щастям розстріляли не бойовики, а "хтось із наших".

Як стало відомо, тоді при виконанні бойового завдання загинули старший лейтенант податкової міліції Дмитро Жарук, співробітник Головного управління Державної фіскальної служби у Херсонській області, та волонтер Андрій Галущенко.