У Кенії в результаті збройного нападу на готель у Найробі загинули 15 осіб, щонайменше 30 отримали поранення, у тому числі – вагітна жінка.

Як передає Repubblica, у розкішному офісно-готельному комплексі Dusit D2, де часто зупиняються туристи, політики і бізнесмени, 15 січня прогримів вибух, після чого почалася перестрілка. Злочинців було не менше шести. Озброєні люди на авто зламали контрольно-пропускний пункт торгового центру Westlands, всередині якого розташовується готель, і почали безладно стріляти у вестибюлі. Облога тривала декілька годин.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Представник Держдепу США заявив, що один із загиблих – американець, один – британець і 11 – кенійців. Решта загиблих були без документів.

Відомо, що відповідальність за напад взяло на себе ісламістське угруповання "Аш-Шабаб" із Сомалі.

Незважаючи на заяви влади, що всі терористи знищені й висококласний готельний комплекс повністю зачищений, Reuters повідомляє, що в готелі DusitD2 16 січня періодично виникає стрілянина, район оточений силовиками. У будівлі від убивць продовжують ховатися постояльці і персонал, деякі поранені й просять про медичну допомогу. Точна кількість заручників не відома.