У Росії сьогодні «шумно і весело», кейс Навального став каталізатором розгойдування ситуації, але до «капітолійської історії» не дотягує, немає трупів, але як повідомляє експерт – це буде, але не зараз, пише телеграм канал Легитимный.

“Ця акція, як тизер всієї майбутньої глобальної кампанії, яка вже розгортається на території РФ. Воюють вежі, силовики проти ліберальної вежі чиновників Кремля.

Завдання зрозуміле, увійти в парламентський кейс майбутніх виборів і почати «качати» думське болото, де завжди тихо, а повинно бути шумно і з бійками. Джерела прогнозують, що російська еліта розуміє, що транзит влади відбудеться до 2030 року, а отже це може статися в будь-який момент і треба бути готовими, маючи свої політичні активи і «особи».

Сценарій розвивається по білоруській матриці, тільки цього разу куратори запустили його до початку виборів, а не після. Навальний хоч і буде сидіти, але в Думу піде його дружина (це Тіхановском 2.0).

Україна отримує від цього поки нічого, крім того, що у північного сусіда почалися «гойдалки», які впливають на інвестиційний клімат країни в цілому (економіка буде буксувати, а за нею і все благополуччя росіян, що може підігріти критику в бік влади), а також відволікають силовий блок від зовнішньої гри, так як великі сили йдуть за контролем внутрішнього кейса.

Протести триватимуть, що зіграє українській владі на руку “, – йдеться в повідомленні.

Додамо, що на мітингах на підтримку оппозіціоннера Олексія Навального по всій Росії затримали 3068 осіб. Мітинги пройшли 23 січня.

Про це повідомляє ОВС-Інфо.

Так, найбільше затриманих в Москві – 1167 людини. Ще 466 людей затримали в Санкт-Петербурзі. І майже 100 – в Новосибірську.

Всього затримання учасників мітингів відбувалися в більш ніж 100 російських містах.

Як відомо, мітинги на підтримку Навального 23 січня супроводжувалися затриманнями і побиттям учасників. Сам Навальний на даний момент знаходиться в СІЗО “Матроська тиша”, куди його помістили за рішенням суду на 30 діб.

Олексій Навальний був затриманий в московському аеропорту минулого тижня, відразу після того, як прилетів з Берліна. У Німеччині опозиціонер перебував п’ять місяців, проходячи курс лікування і реабілітації через отруєння “Новачком” в серпні 2020 року.