В ході розслідування вбивства дівчини правоохоронці були впевнені, що трагедія, що сталася на гавайському острові Мауї, була нещасним випадком,  передає Корупція.Інфо

Популярне: Ось і фінал! Стало відомо скільки років “світить” Зайцевій

Сестри-близнючки Анастасія та Олександрія Дюваль жили разом зі своїми хлопцями на Гаваях. Однак жили вони, за розповідями хлопця загиблої Федеріко Бейлі, як кішка з собакою. Він розповів NY Post, що дівчата постійно скандалили.

В день трагедії сестри сильно посварилися через відпустки, а поки Бейлі був в душі, вони взяли автомобіль і поїхали. За повідомленнями очевидців, дівчата мчали на кросовері Ford Explorer і в салоні шарпали один одного за волосся і кричали.

Очевидець Сесілія Купала каже:

«Дівчина, яка сиділа на стороні пасажира, лаялася, а водій кричала:"Мені потрібен психіатр, подзвони психіатру".

Інший очевидець трагедії – Джозеф Толеафоа – розповів, що дівчата билися в момент руху по дорозі і в якийсь момент машина прискорилася – Олександрія схопила кермо і звернула з проїжджої частини, направивши транспорт у прірву.

В результаті аварії Анастасія отримала травми, несумісні з життям, і померла, Олександрія відбулася кількома ударами і швидко видужала. Після трагедії вижила близнючка стала проявляти активну увагу до хлопця своєї загиблої сестри.

Федеріко Бейлі каже:

«Вона притискалася до мене, сказала, що хоче флірту, клала голову на плече. Після трагедії вона начепила сукню Анастасії, і мені було не по собі від цього. Я питав, що сталося в той день, але вона ухиляється від відповідей».

Але після того, як загадкова смерть однієї з сестер стала обростати подробицями, в 2017 році Олександрію заарештували. Вона вину свою заперечує, але поки докази вбивства спрямовані проти неї, і на цьому тижні суддя повинен винести вердикт по загадковій смерті близнючки.