Російська православна церква почала виноробний проект – її дочірня компанія висадила виноградники в селищі Дивноморське Краснодарського краю на узбережжі Чорного моря.

Як повідомляє РБК, "дочка" церкви називається ТОВ "Мезибь", її в 2015 році зареєстрували фінансово-господарське управління РПЦ і інша дочірня компанія РПЦ – "Софрон", яка займається виробництвом свічок і релігійного начиння, передає Корупція.Інфо.

Основний вид діяльності ТОВ "Мезибь", згідно з даними ЕГРЮЛ, – виробництво виноградного вина, а також вирощування винограду, виробництво етилового спирту із зброджуваних продуктів, оптова та роздрібна торгівля алкогольними та іншими напоями, а також пакування.

Виноробні угіддя РПЦ розташовані біля літньої резиденції патріарха, яка офіційно називається "Патріарший і синодальний духовно-адміністративний і культурний центр Російської православної церкви".

Як йдеться на сайті Московського патріархату, в центрі обладнані покої святійшого патріарха і постійних членів Синоду, робочі кабінети, конференц-зали.

Невідомо, чи буде ТОВ "Мезибь" використовувати вино тільки для церковних потреб або передбачається його реалізація через роздріб, адже для цього їм доведеться отримати ліцензію на торгівлю алкоголем.