27-річна російська піаністка Еліна Валієва вирішила провести різдвяні канікули в Угорщині. Піаністка хотіла відпочити разом з коханим. Однак сталася трагедія.

Пара зняла квартиру в центрі Будапешта. Еліна пішла прийняти душ. Через витік газу вона загинула. Коли хлопець зайшов у ванну, дівчина вже була мертва.

Валієва добре відома в музичних колах. Талановита дівчина з Уфи вчилася в Московській державній консерваторії ім. Чайковського і в Російській академії музики ім. Гнесіних. Вона є лауреатом престижних міжнародних конкурсів, стипендіатом Міністерства культури Росії, президента Республіки Башкортостан, фонду культури і міжнародного благодійного фонду «Нові імена», а також фонду «Обдаровані діти».

«У Будапешті трагічно загинула моя випускниця, чудова піаністка і прекрасна людина Еліна Валієва. Світла їй пам’ять! »- написав її педагог Юрій Богданов в Facebook.

Інформацію підтвердив брат дівчини, Ришат Валієв. «Еліночка, роднулька моя, зайка моя, сестричка. Як же так, а? Я люблю тебе, мій найдорожчий чоловічок», – написав він на сторінці Еліни у «ВКонтакте».

«Ти була такою дорослою, розумною і тихою дитиною! Будь щаслива в іншому світі! Я впевнена, що там тобі ще краще! Радує, що твоє земне життя було хоч коротким, але дуже красивим! Яскраві виступи, подорожі, красива зовнішність, захоплені погляди слухачів і шанувальників! Мамі Ріді терпіння в навчанні жити без тебе … Величезна втрата … Немає слів. Тітка Ріда, виховати таку дочку – мрія кожної мами !!! Тримайтеся і бережіть Еліну в своєму серці, на записах і на прекрасних фотографіях … Вона серед нас назавжди », – зазначила кузина піаністки Адель.

Тіло загиблої поки залишається в Будапешті. Мама і педагог Еліни зараз знаходяться в Москві і займаються організацією перевезення тіла на батьківщину.