4 жовтня, о 17 годині в Ужгороді трапилася короткочасна, але досить потужна буря. Вона супроводжувалася сильною зливою з градом. Постраждало невелике село Лекаровце в Словаччині.

На кордоні пронісся справжній торнадо, який руйнував будинки і виривав дерева з корінням. За інформацією словацьких ЗМІ, торнадо знищив 30 будинків і присадибних будівель, десятки дерев вирвав з корінням, майже знищено електромережу.

Уряд Словаччини виділив на відновлення села матеріальну допомогу.

Варто нагадати, що у місті Борислав Львівської області під час негоди з дерева відламалась гілка та смертельно травмувала чоловіка. Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

"24 вересня у місті Борислав внаслідок поривів вітру гілкою дерева, що впала, було завдано смертельної (травми, – ред.) місцевому мешканцю 1953 року народження. Обставини події встановлюються", – зазначили у департаменті.

24 вересня внаслідок негоди (дощ, сильні пориви вітру) у селі Ільник Турківського району пошкоджено дахи трьох житлових будинків та на семи господарських будівлях зірвано 320 листів шиферу.